חיטוי וטיהור

הדברה ירוקה היא הדברה חדשנית תוך שימוש בחומרים טבעיים על בסיס צמחים

רוצים להזמין חיטוי  ? אתם כנראה במקום הנכון אנחנו בהדברות 88 , יודעים לבצע חיטוי מפני נגיפים ווירוסים עבור עסקים, משרדים, קניונים ואזורים תיירותיים, אנו עושים זאת באמצעות שימוש בחומר החיטוי הקטלני בעולם, חומרי החיטוי שלנו ירוססו על ידי מפוח שיבטיח כי חומר החיטוי יגיע לכל מקום באזור בו מתבצע החיטוי. מתחייבים לספק לכם שירותי מהיר יסודי ומקצועי הכולל מחירים הגוניo

אם מזמין השירות מרגיש צורך בחיטוי וטיהור מקום מסויים  
אם בחשיפה לקהל ציבור רחב או עם חשד לאדם נשא של הוירוס ששהה במקום , יש לנו את הפיתרון לבצע חיטוי וטיהור המקום , אנו שולחים צוות מקצועי אשר מגיע ממוגן ועם הציוד הנידרש  ,ודואג לבודד את המקום להגדיר את גבולות השטח הנגוע לפי הנחיות הלקוח, לאחר מכן אנו מתחילים בטיפול יסודי הכולל הקפדה יסודית על כל חלל החדר יש להקפיד על כל פרט ופרט על חפצים ורהיטים משטחים בחלל החדר בצורה הקפדנית והמחמירה ביותר.

 

אנו משתמשים בתכשיר סימקסין X 
התכשיר סימקסין הוא לא רעיל כלל ,התכשיר על , הוא משמש לקטילת וירוס על בסיס אמוניום 
קוטל חיידקים ,משמיד פטריות ועובשים ,ומונע ריחות.התכשיר בטוח במשטחים אשר באים לאחר מכן במגע
אדם ללא כל חשש.

 

האם צריך לעשות הכנה קודמת לפני שמזמינים חיטוי ?
הכן מומלץ עם אפשרי הדבר להצטייד בציוד מגן מתאים ולדאוג לניקיון המקום הנגוע או המקום שאנו חושדים כנגוע, כדאי להבין ככל שהמקום יהיה נקי יותר כך תהליך החיטוי יהיה יעיל יותר,במקרה שיש ביגוד באזור החלל הנגוע יש לבודד את הביגוד לשקיות ולהשאיר במקום, אנו נידאג לרסס ולחטא את הביגוד ,לאחר סיום חיטוי החלל יש להכניס את הבגד לכביסה במעלות גבוהות , במקרה של בית מגורים אין צורך בפינוי ארונות בגדים. חשוב לציין כי פעולת החיטוי לא מחליפה טיפול מונע לאחר חיטוי וטיהור המקום אשר היה נגוע הכן נקי מכל חשש , עם זאת אין באחריותינו עם וכאשר חלילה המקום יהיה חשוף

לנגיעות מתחדשת של ציבור נשא של וירוס הקורונה. לאחר החיטוי אנו ממליצים להמשיך ולשמור על רמת החיטוי להצטייד בחומרי חיטוי ולהקפיד על ניקיון המשטחים הבאים בחשיפה עם קהל אנשים.איך זה עובד מבחינת מחיר ?
בעת פניית הלקוח לקבלת שירות אנו מקבלים מידע ופרטים , הצעת המחיר מורכבת מכמה פרמטרים , על מקום החיטוי גודל המוקד
הנגוע , חלל המקום והפריטים במקום , מיקום , ואופן ההזמנה עם זה טיפול מוזמן או הקפצת חירום גיאוגרפי יש לציין כי אנו נותנים שירות ומענה 24 שעות , שעות 6 ימים בשבוע במקרה הצורך.
אנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר,עם מחירים נוחים והוגנים.